Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Bergama’yı Muhtarlarımızla Yeniden İnşa Ediyoruz

Bergama’yı Muhtarlarımızla Yeniden İnşa Ediyoruz


Bergama Belediye Lideri Hakan Koştu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Bergama’nın muhtarlarıyla buluştu. Kleopatra Hoşluk Ilıcası Sosyal Tesisleri’nde tüm muhtarlarla yemekte buluşan Hakan Koştu “Demokrasimizin temel taşı, mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız muhtarlarımızın gününü kutluyorum. 137 mahallemiz ile Türkiye’nin en çok mahallesi olan ilçelerinden biri olmamız ne kadar çok muhtarımızla gönül bağımızın olduğunu da gösteriyor. Lokal demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarlarımız bulundukları mahallelerde yol arkadaşımız olarak belediyemizin hizmetlerini yürütmesini sağlıyor, vatandaşla ortamızda köprü görevi görüyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100 Kuruluş yıldönümünde Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaşmak için yürütülen tüm çalışmalarda yaptıkları hizmetleriyle muhtarlarımızı tebrik ediyor, geleceğin Türkiye’sini geleceğin Bergama’sını daima birlikte inşa edeceğimize yürekten inanıyorum” dedi.

BERGAMA’YI MUHTARLARIMIZLA YİNE İNŞA EDİYORUZ

Bergama’nın 137 mahallesinde tüm muhtarlarla birlikte gece gündüz demeden hizmetlerine devam ettiklerini belirten Hakan Koştu “ Bergama’mızın yeniden inşasını yaptığımız, her noktasına hizmet götürdüğümüz 4.5 yıl boyunca bizimle dertlenen, amaçlarımıza ulaşmamızı sağlayan yol arkadaşlarımız muhtarlarımızın dayanak ve katkılarını önemsiyor, geleceğin Bergama’sını hep birlikte inşa ediyoruz. Gençlerimizin eğlenceli vakit geçirebilmesi için birçok köyümüze halı saha ve basketbol alanları kazandırdık. Üretim yollarımızın yaz kış bakımlarını yapıyor yangınlara karşı tedbirlerimizi alıyoruz. Periyodu başlayan zeytin hasadında çiftçilerimiz ve halkımız zeytinliklerine ve tarlasına daha rahat ulaşması için çalışıyor bölgemizdeki tüm eksiklikleri gidermeye çalışıyoruz. Muhtarlarımızın tüm taleplerini dinliyor, en kısa müddette çözüme kavuşturuyoruz. Tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Günü’nü kutluyor hizmetleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Yemeğin akabinde Bergama Muhtarlar Derneği ve Bergama Seçilmiş Faal Muhtarlar Derneği temsilcileri de Bergama Belediye lideri Hakan Koştu’yu makamında ziyaret ederek teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

20 Ekim 2023
86 görüntülenme
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?