Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

GÜVEN PEYZAJ HAKKINDA
Çeşitli ortamların göze hoş gelen bir yapıya kavuşturulması noktasında özellikle peyzaj çalışmalarının yapılmasına sıklıkla ihtiyaç duyulur. İlgili alanda en iyi uyumu oluşturacak şekilde bir peyzaj planlaması ortaya konması, süreçten en olumlu yönde geri dönüşleri alabilmeye fırsat verir.
Peyzaj çalışmaları birçok farklı amaç doğrultusunda farklı alanlara özgü şekilde yapılabilen türden çalışmalardır. Bahçeler, parklar ve yol kenarları gibi bölümler bunlardan sadece bazılarıdır. Bu firma peyzaj işleri konusunda oldukça profesyonel çalışmalar yaparak tüm ihtiyaçlara gerekli çözümleri getirebiliyor.
Site Bahçesi Peyzaj Projeleri
Siteler insanların ortak bir şekilde yaşam alanlarını paylaştıkları oldukça özel olan yerlerdir. Güzel bir site görünümünün elde edilmesi orada yaşayan herkesin oldukça memnun olmasını sağlar. Bu firma doğrudan site alanlarına özgü şekilde de güzel peyzaj çalışmaları yapabiliyor.

Güven Peyzaj İle Tanışın


Çok yönlü çalışma alanları ile değişik konseptlerdeki peyzaj düzenlemelerinde ve bahçe inşaatında ihtiyaç duyulan tüm imalatlar bünyemizde yer almaktadır.

İnsanların en iyi yerlere layık olduğu ve doğanın hiçbir zaman bozulmaması gerektiği ilkelerine dayanarak gerçekleştirilen projelerde doğa insan ilişkisi hep ön planda tutulur. Firmamız; insanların yaşamaktan haz alacağı, beş duyusuyla hissedebileceği, fonksiyonel, estetik, zaman içerisinde değişen ve gelişen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığı sağlamayı görev edinmiştir.

Uzmanlık Alanlarımız

Güven Peyzaj olarak, doğru tercihin vermiş olduğu sorumlulukla estetiği kapınıza getiriyoruz.

  • Peyzaj altyapı imalatları
  • Sulama, Aydınlatma, Drenaj Sistemleri
  • Toprak Temini, ıslahı
  • Bitki temini ve dikimi
  • Rulo çim temini ve montajı
  • Sert zemin döşeme, istinat duvarı, betonarme imalatlar
  • Ahşap imalatlar
  • Havuzlar, şelaler
  • Çocuk oyun alanları

Uygulama

Peyzaj mimarlığı hizmetleri içinde yer alan altyapı drenaj, tesviye, sulama, bitkilendirme, sert zemin uygulama hizmetlerini kapsamaktadır. Uygulama aşamasında kullanılacak her türlü iş makinesi, ekipman ve sarf malzemeleri tarafımızca sağlanmakta olup, uygulamalar peyzaj mimarlarımız tarafından yapılmaktadır.

Projelendirme

Peyzaj mimarlığı hPeyzaj mimarlığı hizmetleri içinde yer alan, altyapı, drenaj, tesviye, sulama, bitkilendirme, sert zemin proje hizmetlerini kapsamaktadır. Projeler bilgisayarda ve serbest el çizimleri ile hazırlanmaktadır. Projeler arazinni topografik şartları, makro ve mikro klima şartları, estetik unsurlar, lokasyon ve btçe sınırlarına göre hazırlanmaktadır.

Bakım

Uygulaması bitiriUygulaması bitirilmiş yeşil alan ve iç mekan bitkilerinin bakım işlemidir. Bir peyzaj mimarı kontrolünde çalışan bakım ekibimiz yeşil alanların gübreleme, ilaçlama, budama, çim kesimi, çapalama ve yabani ot mücadelesini yapmakta olup kullanılacak olan tüm malzemeler firmamızca karşılanmaktadır.

Bize Ulaşın