Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

AgeSA Müşteri Buluşmaları’nın 9’uncusunu Gerçekleştirdi

AgeSA Müşteri Buluşmaları’nın 9’uncusunu Gerçekleştirdi


AgeSA, artık klasik hale gelen “Müşteri Buluşmaları” aktifliğinin 9’uncusu kapsamında hafta boyunca canlı yayın, aktiflik, panel ve yarışlar gerçekleştirdi. “Müşteri Buluşmaları müşteri muhtaçlıklarını daha yeterli anlamak ismine bizim için büyük bedel taşıyor” diyen AgeSA Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Fırat Kuruca, müşteri tecrübesini daha da uyguna taşımayı hedeflediklerinin altını çizdi.

 

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası dalının önder kuruluşlarından AgeSA, müşterilerini daha güzel tanımak, beklenti ve gereksinimlerini daha düzgün anlamak maksadıyla hayata geçirdiği ve bölümde bir birinci olan klasik Müşteri Buluşmaları’nın 9’uncusunu gerçekleştirdi. AgeSA, bu yıl 9-13 Ekim tarihleri ortasında düzenlenen Müşteri Buluşmaları, canlı yayınla tüm AgeSA çalışanları tarafından izlenen “Müşterilerimizi Dinliyoruz Paneli” ile başladı.  Davetli AgeSA müşterilerinin ağırlandığı özel bir aktiflikte Ekonomist ve Müellif Mahfi Eğilmez, iktisat bahisli bir sohbet gerçekleştirirken devamında Akportföy ve AgeSA yatırım uzmanları tarafından emeklilik yatırım fonlarına dair yeni bilgiler paylaşıldı. Müşteri Buluşmaları hafta boyunca tecrübe alanında uzman konuklarla gerçekleştirilen canlı yayınlar, “Müşterinin Sesini Dinle” isimli müşterilerin konuk olduğu paneller ve müşteri memnuniyeti için özveriyle çalışanların ödüllendirildiği Müşteri Şampiyonları Yarışı Ödül Merasimi ile tüm hafta boyunca dolu dolu sürdü.  

 

“İşimizin özünde insan var”

Müşteri Buluşmaları ile müşterilere yaşattıkları tecrübesi daha da güzele taşımayı hedeflediklerini söyleyen AgeSA Hayat ve Emeklilik Genel Müdürü Fırat Kuruca, “İşimizin özünde insan var. Müşterilerimizin güç vakitlerinde yanlarında olmak; kendilerini, sevdiklerini, geleceklerini ve hayallerini korumak için çalışıyoruz. Müşterilerimizi daima dinliyor, onlarla etkileşimde bulunuyor, gerçekleştirdiğimiz araştırmalarla nabızlarını tutmaya değer veriyoruz. Yenilikçi, gelişmiş eser ve hizmetlerimizin müşterilerimizin hayatını kolaylaştırırken, tasarruflarını da en verimli biçimde değerlendirmelerini sağlayarak yüksek gerçek getiri performansı hedefliyoruz. Fon çeşitliliğini artırarak müşterilerimizin yatırım opsiyonlarını genişletmeye devam ediyoruz. Müşteri Buluşmaları müşteri muhtaçlıklarını daha düzgün anlamak ismine bizim için büyük paha taşıyor. Bu buluşmaları artık tek bir haftada değil tüm yıla yayarak gerçekleştirmeyi planlıyoruz.” dedi.

 

AgeSA Hakkında

AgeSA, Sabancı Holding ile iki yüz yıllık sigortacılık geçmişi olan Belçikalı sigorta şirketi Ageas’ın iştirakidir. AgeSA tıpkı vakitte halka açık bir şirket olup, payları “AGESA” koduyla Borsa İstanbul’da süreç görmektedir. AgeSA, bireylerin tasarruf ve birikim muhtaçlıkları için ferdî emeklilik eserleri sunmaktadır. Tıpkı vakitte, müşterilerine sunduğu hayat ve kaza sigortası eserleriyle de ömrün getirebileceği beklenmedik risklere karşı bireyleri ve ailelerini teminat altına almaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
57 görüntülenme
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?