Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Aroma Sürüdürülebilir Bir Gelecek için Geliştirdiği Yenilikçi Ürünlerini Tanıttı

Aroma Sürüdürülebilir Bir Gelecek için Geliştirdiği Yenilikçi Ürünlerini Tanıttı


Türkiye’de meyve suyu ve içecek dalının esaslı ve öncü markası Aroma, 7-11 Ekim tarihlerinde Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen, dünyanın besin dalına yönelik en büyük fuarlarından biri olan Anuga’ya katılarak geniş eser yelpazesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Fuarda Aroma’nın işlevsel içecek kümesi Sa-de büyük ilgi gördü.

Yenilikçi bir bakış açısıyla inovatif eserlerini tam 55 yıldır tüketicilerle buluşturan Aroma, dünyaya açılmaya devam ediyor. Bu kapsamda 7-11 Ekim tarihleri ortasında Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen, dünyanın besin kesimine yönelik en büyük ve en kıymetli fuarlarından Anuga’ya katılan Aroma, 118 ülkeden gelen iş ortakları ve potansiyel müşteriyle görüşme fırsatı buldu. Bu yıl “Sürdürülebilir Büyüme” ana teması altında düzenlenen Anuga’da yaklaşık 7.900 iştirakçi yer alırken, fuarı 140 bin kişi ziyaret etti. 

Tüketicilerin sağlıklı ve lezzetli içeceklere ulaşması için Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla eser ailesini genişleten Aroma, birebir vakitte yenilikleriyle de kesime de istikamet vermeye devam ediyor. Her periyot ömür ve beslenme trendlerini yakından takip eden ve yenilikleriyle tanınan Aroma’nın bu vizyonla ailesine kattığı Sa-de işlevsel içeceklerine kesim profesyonelleri ağır ilgi gösterdi. İşlevsel eserlerden oluşan Sa-de ailesi, 8,15 pH pahasına sahip alkali özellikli doğal kaynak suyunun vitaminlerle zenginleştirip doğal meyve aromaları ile içiminin daha beğenilen ve lezzetli hale getirilmesiyle hazırlanıyor. Beş farklı çeşitte 330 ml’lik karton ambalajda tüketiciye sunulan işlevsel sular, fuarın dikkat çeken eserleri ortasında yer aldı. Aroma Anuga’da tanıttığı geniş eser yelpazesinden öne çıkan eserlerinden biri de daima yenilediği %100 meyve suları oldu. 

Kılınç, “Fuarın teması ‘sürdürülebilir büyüme’ bizim de merceğimizde”

Dünyanın önde gelen yiyecek ve içecek fuarlarından biri olan Anuga’nın beklentilerinin de üzerinde bir verimlilikte geçtiğini belirten Aroma Genel Müdürü Sefer Kılınç, gerçekleştirdikleri fuar iştirakleriyle ilgili olarak şunları aktardı: “Türkiye’de içecek dalının dinamik bir oyuncusu ve birincileriyle öncü bir firma olarak milletlerarası fuarların takvimimizde değerli bir yeri var. Anuga, küresel çapta ses getiren ve firmalara her manada çıkar sağlayan memleketler arası bir platform. Sürdürülebilir ve adil bir besin sistemine giden yolda global besin sanayisi şu anda dinamik bir değişim yaşıyor. Bu yılın teması olan ‘sürdürülebilir büyüme’ bizim de üzerinde çok mesai harcadığımız, merceğimizde olan bir husus. A-Ge ve inovasyon yatırımlarımızı da bu tarafta yapıyoruz. 330 ml’lik karton ambalajda sunarak daha çevreci hale getirdiğimiz Aroma Ömer Duruk Doğal Kaynak suyu bu bakış açımızın hoş örneklerinden biri. Fuar’da tanıttığımız eserlerimizden biri de bu doğal kaynak suyumuz ile hazırladığımız Sa-de işlevsel içecek ailemiz oldu. Her birine farklı bir işlevsellik kattığımız şeker eksiz bu içeceklerimiz çok beğenildi ve büyük ilgi gördü. Bu kadar büyük çapta gerçekleşen fuarda ihracat potansiyelimizi arttırmaya yönelik fırsatlar yakalarken daldaki yeni açılımları takip edebiliyoruz. Dünyanın pek çok yerinden iş ortaklarımız ve potansiyel müşterilerimizle görüşmeler gerçekleştirdik. İşbirliklerimizi sağlamlaştırmak ve yenileriyle bağlantıya geçerek ihracat coğrafyamızı büyütmek için çok verimli, kıymetli bir buluşma oldu.” 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

16 Ekim 2023
16 görüntülenme
Etiketler: , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?