Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” Ödülü

Başkan Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” Ödülü


Mersin Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, 2 Çukurova Bayan Doruğu ve Çukurova Kadın Başarı Ödülleri’nde “Yılın En Çok Bayan Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” kısmında ödül verildi.

Başkan Özyiğit, “Belediyemizdeki 30 müdürümüzün 16’sı ve bir lider yardımcımız bayan. Onlarla birlikte çalışmaktan gurur duyuyor, kendilerini tebrik ediyorum.” dedi.

Göreve geldikten sonra 2019 yılında Bayan ve Aile Hizmetleri Müdürlüğünü kuran ve kadınların üretime teşvik edilmesi, eğitim ve toplumsal cinsiyet eşitliği bahislerinde fark yaratan çalışmalara imza atan Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, belediyenin yönetici takımlarının çoğunluğunu da kadınlardan oluşturdu. Bir lider yardımcısı ile birlikte Yenişehir Belediyesindeki 30 müdürlüğün 16’sının bayanlar tarafından yönetilmesi Lider Özyiğit’e ödül getirdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen Çukurova Bayan Tepesi ve Çukurova Bayan Muvaffakiyet Ödülleri’nde Lider Abdullah Özyiğit’e “Yılın En Çok Kadın Yönetici İstihdamı Sağlayan Belediye” ödül verildi. Mükafatı iş insanı Demir Sabancı’nın elinden alan Lider Özyiğit, “Daha hoş bir ömür alanı inşa etmek için bizimle birlikte emek veren tüm kadın yol arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

2 Çukurova Bayan Doruğu ve Çukurova Bayan Muvaffakiyet Ödülleri’nde “Yılın Belediye Başkanı” seçilen Bilecik Belediye Lider Vekili Melek Mızrak Subaşı’na mükafatını Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit verdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
17 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?