Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Başkan Pekyatırmacı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Başkan Pekyatırmacı Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi


    Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı Konya’da ulusal ve mahallî mecrada faaliyet gösteren basın mensuplarıyla Selçuklu Belediyesi tarafından yakın vakitte hizmete kazandırılan Selçuklu Seyir Kafe’de bir ortaya geldi. 

Selçuklu’nun aydınlık  yarınları için değerli bir yere sahip olan istişare kültürüne ehemmiyet veren Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı bu çerçevede Konya’da faaliyet gösteren ulusal ve lokal basın temsilcileri ile Selçuklu Seyir Kafe’de bir ortaya gelerek ülke ve Konya gündemine dair bahislerde sohbet etti. 

Başkan Pekyatırmacı: “Birlik ve beraberliğimizin tesisinde basının kıymeti büyük” 

Selçuklu’yu geleceğe taşırken toplumun her bölümüyle birlikte hareket ettiklerini ve bu manada basının olumlu tenkitlerinin bu hizmet anlayışında büyük değer taşıdığını tabir eden Selçuklu Belediye Lideri Ahmet Pekyatırmacı: “ Geçtiğimiz günlerde ilçeye kazandırdığımız ve Konya’yı panaromik olarak eşsiz görüntüsüyle izleyebildiğimiz Selçuklu Seyir Kafe’de Konya’da faaliyet gösteren pahalı basın mensuplarımızla bir ortaya geldik. Basın çalışanları toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması üzere kıymetli bir misyonu yerine getiriyor, vatandaş ile devlet ortasındaki bağlantının sağlanması ve kamuoyu oluşturulması üzere kıymetli vazife ve sorumlulukları üstleniyorlar. Günümüzde her insanın bilgiye ulaşma, doğruları öğrenebilme ve kendi fikirlerini söz edebilme özgürlüğünün en temel hak olduğu görüşü, çağdaş dünyanın  tartışmasız bir gerçeği. Konya’da basın kuruluşlarımız da  ilimiz ve ilçemizle ilgili haberlerde birlik ve beraberliğimize sahip çıkarak, hassas, özverili ve sorumlu habercilik anlayışıyla uğraş gösteriyorlar. Davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyor,  Konya’nın geleceği için sorumluluk üstlenen kıymetli basın temsilcilerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

18 Ekim 2023
15 görüntülenme
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?