Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Başkan Sandal: “Muhtarlar En Yakın Çalışma Arkadaşlarım”

Başkan Sandal: “Muhtarlar En Yakın Çalışma Arkadaşlarım”


Bayraklı’nın muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü hasebiyle bir ortaya geldi. Lider Serdar Sandal’ın da katıldığı merasimde Sevgi Yolu’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk kondu. Lider Sandal “Muhtarlar demokrasimizin temel taşı ve benim de en yakın çalışma arkadaşlarımdır. Dayanışma içinde Bayraklı’ya hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK KOYDULAR

Sevgi Yolu sonundaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen merasime Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal’ın yanı sıra, mahalle muhtarları, CHP İlçe Lideri Didem Gültekin, siyasi partilerin temsilcileri ve meclis üyeleri katıldı. Atatürk Anıtı’na çelenk sunumlarının ardından toplu fotoğraf çektirildi.

EN YAKIN ÇALIŞMA ARKADAŞLARIM

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Mahallelerin sorumluluğunu en fazla taşıyan kişi muhtardır. Ve bizler, en yakın çalışma arkadaşlarım olan muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizde çok kıymetli hizmetlere imza attık. Bayraklı halkının gönlüne bir arada girdik. Demokrasimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızla Bayraklı’nın hayat standartlarını artırmak adına her vakit işbirliği içinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
30 görüntülenme
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?