Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Brandefense, yenilikçi siber güvenlik çözümlerini MENA bölgesine taşıyor!

Brandefense, yenilikçi siber güvenlik çözümlerini MENA bölgesine taşıyor!


Siber güvenlik şirketi Brandefense, kurum ve kuruluşların marka prestijini müdafaa ve geliştirme misyonuyla yürüttüğü çalışmalarını MENA bölgesine taşıyor. Yenilikçi siber güvenlik tahlilleriyle yurt içi ve yurt dışındaki müşterileri için katma bedel yaratan Brandefense, yeni devirde MENA pazarının faal aktörü olmayı amaçlıyor.

Dijital risk muhafaza hizmetleri (DRPS), harici akın yüzeyi idaresi (EASM) ve tehdit istihbaratı (TI) tahlilleri sunan siber güvenlik şirketi Brandefense, bünyesindeki siber güvenlik uzmanlarının ağır çalışmalarıyla faaliyet alanını genişletmeye devam ediyor. Bugüne kadar farklı bölümlerdeki müşterilerine sunduğu tahlillerle yurt dışı pazarında önemli aksiyonlar alan şirket, artık de hizmetlerini MENA bölgesine taşıyarak bölümdeki pozisyonunu güçlendiriyor. 

 

“Yurt dışında kıymetli işlere imza atıyoruz”

Şirketin dinamik takımıyla MENA bölgesindeki siber güvenlik muhtaçlıklarını karşılama konusunda kıymetli misyonlar üstleneceğini belirten Brandefense CEO’su Hakan Uzun, “Brandefense olarak, siber güvenlik kesimindeki dikkat alımlı serüvenimizde yeni bir sayfa açmanın memnunluğunu yaşıyoruz. İş dünyasında dönüşümün ve belirsizliğin hâkim olduğu günlerde başlayan öykümüzde; tesir alanımızı Türkiye’nin ötesine taşırken, bugün geldiğimiz noktada yurt dışında da değerli işlere imza atıyoruz. Artık de stratejik planlamalarımız kapsamında yenilikçi siber güvenlik tahlillerimizi MENA bölgesindeki kurum ve kuruluşların hizmetine açıyoruz. Bu gelişmenin hem Brandefense hem de bölgedeki kurum ve kuruluşlar için katma paha yaratmasını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Siber güvenlik bölümünde yeni sayfa: Brandefense 2.0 

Kurulduğu günden bu yana kamudan finansa, güçten telekomünikasyona birçok farklı dalda oluşan meselelere hem yenilikçi yaklaşımlar hem de alternatif tahliller sunan Brandefense, geçtiğimiz günlerde Brandefense 2.0’ı duyurmuştu. Bu yaklaşımla siber güvenlik bölümünde yeni bir sayfa açan şirket, Brandefense 2.0 ile marka izleme, yöneticileri muhafaza, atak yüzeyini yönetme, tehdit istihbaratı ve dolandırıcılık tedbire hizmetlerinin yanı sıra tedarik zinciri güvenliği modülünü de müşterilerin hizmetine açıyor.

 

İş Ortağı Programı, iş optimizasyonunu kolaylaştırıyor

İş Ortağı Programı (Bridge Partnership) ile markaların iş optimizasyon düzeyini geliştirmeyi amaçlayan Brandefense; sunduğu dijital risk muhafaza hizmetleri sayesinde dijital dünyadaki tehditlerden ve güvenlik alanındaki bilgi birikimi eksikliğinden kaynaklanan beklenen riskleri ortadan kaldırıyor. Dört farklı katman (Authorized Partner, Silver Partner, Gold Partner ve Platinium Partner) içeren program, her kademede oluşan gereksinimlere ve beklentilere karşılık verebilecek geliştirilmiş hizmetler sunuyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

18 Ekim 2023
15 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?