Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Büyükakın: Belediyeler Halka Hizmet için Var

Büyükakın: Belediyeler Halka Hizmet için Var


Cenel Sekreter Balamir Gündoğdu’nun da eşlik ettiği programa Tokatlılar Federasyon Lideri Prof. Dr. Hüseyin Şaşkın, federasyon dernek liderleri ve Kocaeli’de yaşayan Tokatlı vatandaşlar katıldı.

 

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Büyükakın, vakit zaman sivil toplum kuruluşlarıyla bir ortaya geldiklerini belirterek, bunun temel amacının muhakkak bahisleri istişare ederek fikir alışverişi yapmak olduğunu söyledi. Milletten emanet alınan bir makamı bulunduğunu söz eden Lider Büyükakın, “Sizlerden aldığımız emaneti sizlere mahcup olmadan ve son analizde Rabbimize mahcup olmadan yerine getirmeye çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Bu buluşmalar birebir vakitte size hesap verdiğimiz buluşmalar. Malınızı israf etmiyoruz buna inanın” dedi.

 

ŞEHRİN ACİL İHTİYAÇLARI

“Belediyeler halk için var, millete hizmet etmek için var” diyen Lider Büyükakın, şunları söyledi: “Halk yoksa belediyeye gereksinim yok, devlete muhtaçlık yok. Yönetimlerin varlık sebebi, millete hizmet. Münasebetiyle bunu aklımızdan hiç çıkarmadan yolumuza devam ediyoruz. Yeri geliyor kentin acil olan mesellerini ön plana alıp hizmet ediyoruz, yeri geliyor kentin 50 yıllık hayalini yapalım diyoruz. Aliya izzetbegoviç’in çok hoş bir kelamı var. Diyor ki;‘Her iktidar geçicidir ve herkes, er yahut geç, evvel milletin ve nihayet Allah’ın önünde hesap verecektir.’ Bunu unutmadan sizler ismine iyi hizmetler yapıyoruz. Bunları yaparken, bu kentte bir tane garibin bile aç uyumamasına dikkat ediyoruz. Bu kente bir Müslümanın ahlakına yakışır halde hizmet etmemiz gerekir.”

 

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE OLMA YOLUNDA

Milletlerin tıpkı beşerler üzere bahtları olduğunu tabir eden Lider Büyükakın, konuşmasında şu sözlere yer verdi: “Aynı dünyadaki mevsimler üzere. Bizim milletimiz açısından mevsim artık bahar mevsimi inşallah. Medeniyetimizin bundan sonra her an üst yanlışsız çıktığını göreceksiniz. Daha uygun işler yaparak yarınlara daha güçlü bir Türkiye olma yolunda daima birlikte ilerleyeceğiz.” 

Konuşmaların akabinde program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
54 görüntülenme
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?