Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Büyükşehir Masa Tenisi Kulübü Bölge Şampiyonu Oldu

Büyükşehir Masa Tenisi Kulübü Bölge Şampiyonu Oldu


Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi Bayan takımı Köyceğiz’de düzenlenen müsabakada bölge şampiyonu oldu.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2023 yılı faaliyet programında yer alan Köyceğiz’ de gerçekleştirilen Minikler Bölge Grup ve Ferdi Masa Tenisi Müsabakaları yarışında Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi branş atletleri başarılı sonuçlar elde etti.

Köyceğiz ilçesinde düzenlenen Minikler Bölge Ekip ve Ferdi Masa Tenisi Müsabakaları yarışına 24 Erkek Grup Kulüp, 20 Bayan Ekip Kulübü katılım sağladı ve toplamda 132 atlet gayret etti. Yarışta Aybige Feride Üstündağ, Ecrin Şenyüz, Buğlem Gündüz’den oluşan Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Bayan Grubu Bölge Şampiyonu oldu. Kazanan takım Minikler Grup ve Ferdi Türkiye Şampiyonası’nda gayret etmeye hak kazandı. Ferdi kategorilerde ise Aybige Feride Üstündağ 13-16 Eylül 2023 tarihleri ortasında gerçekleştirilen En Yeterliler Ferdi Seçme Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye İkincisi olduğu için, Erkeklerde ise Tuna Görmek bu turnuvada 6 olduğu için Minikler Ekip ve Ferdi Türkiye Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.

Muğla Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Osman Gürün Köyceğiz’de yapılan Minikler Bölge Kadro ve Ferdi Masa Tenisi Karşılaşmaları yarışında başarılı olan Büyükşehir Belediyesi spor kulübü atletlerini ve Masa tenisi antrenörü Hale Balım Üstündağ’ı tebrik etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

18 Ekim 2023
19 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?