Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Harran Üniversitesi, Sürdürülebilir Gelecek Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı

Harran Üniversitesi, Sürdürülebilir Gelecek Zirvesine Ev Sahipliği Yaptı


Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde düzenlenen program, ulusal yayın kuruluşu olan AgroTv’den canlı olarak yayınlandı.

Program açılışında, Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Ali Çullu, Agro TV Türkiye ve Azerbaycan CEO’su Doğan Başaran, TürkTraktör Pazarlama ve İş Geliştirme İş Başkanı Rehda Cem Akyüz, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı İzlem Fazilet, ARC Water Technologies Taraf. Kur. Lideri Alkan Canbay, TOPRAQ Tarım Teknolojileri Pazarlama Yöneticisi Hilal Şahin, Esular Kurucusu Erdal Sandal birer açış konuşması gerçekleştirdiler.

Konunun uzmanları, kurum ve kuruluş temsilcileri, akademisyenler ve öğrencilerin iştirak sağladığı program, direktörlüğünü Coşkun Aral’ın kendine has üslubuyla çekimlerini yaptığı “Göbeklitepe” belgesel gösterimi ile devam etti.

Belgeselin akabinde düzenlenen moderatörlüğünü Oyuncu, Tarihçi Pelin Batu’nun yaptığı; Haberci, Belgesel İmalcisi Coşkun Aral, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Ali İstek Öztürkmen ve Boğaziçi Üniversitesi İklim Araştırmaları Merkezi Müdürü Prof. Dr. Levent Kurnaz’ın konuşmacı olarak yer aldığı ‘Sürdürülebilir Gelecek için İklim-Su-Tarım Zirvesi’ izleyicilerden oldukça beğeni aldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
19 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?