Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Hepsiburada Cumhuriyetin 100. Yılında Gençler için “Yarınlara Söz Programı’nı” Başlatıyor

Hepsiburada Cumhuriyetin 100. Yılında Gençler için “Yarınlara Söz Programı’nı” Başlatıyor


Gençlerin e-ticaret ve teknoloji alanında gelişimlerini destekleyen programın birinci fazında Hepsiburada, “Deprem Bölgesine Ticaret ve Teknoloji Gücü Programı” kapsamında afetten etkilenen 11 vilayette yaşayan gençlerin eğitim hayatına takviye olmayı amaçlıyor. SistersLab – Bilim ve Teknolojide Bayan Derneği iş birliği ile gerçekleşen programda üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan ve Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel olarak seçilen 100 gence bir yıl boyunca e-ticarette bilgi bilimi ve e-ticaretin dinamikleri, finansal okuryazarlık, web tasarımı, pazarlamanın temelleri, Excel, Python, HTML & CSS, öz geçmiş hazırlama, LinkedIn kullanımı, mülakat teknikleri, girişimcilik ve şirketleşme süreçleriyle ilgili eğitimler verilecek. 

Yarınlara Kelam Eğitim Programı’nın birinci periyoduna katılmak isteyen öğrenciler 17 – 30 Ekim tarihleri ortasında online olarak müracaatlarını yapabilecek. Programa katılacak gençler, uzman eğitmenler tarafından verilen derslerle hem teorik hem de pratik bilgiler edinirken, tıpkı vakitte iş fikirlerini geliştirecek ve girişimcilik seyahatine atılmak için gerekli temel yetkinlikleri kazanacaklar. Programı muvaffakiyet ile tamamlayan öğrencilere iştirak dokümanı sunulacak.

Hepsiburada’nın hayata geçirdiği eğitim programı ile desteklediği gençlere ayrıyeten eğitim malzemesi dayanağı, mentorluk, iş ve staj imkânları sunarak gençlerin mesleklerini inşa etmelerine yardımcı olmayı hedefliyor. Program, önümüzdeki periyotta bölgedeki öğrenciler için takviye çalışmalarına farklı alanlarda da devam edecek.

Hepsiburada Kurumsal Bağlantılar, Bağlantı ve Sürdürülebilirlik Küme Yöneticisi Cem Tanır, projeye ait şunları söyledi: “Hepsiburada olarak gençlerimiz için yarınlara kelam veriyoruz. Onların hayallerine ortak olmak, potansiyellerini ortaya çıkarmak ve bölümümüze katkıda bulunmak istiyoruz. Bu hedefle başlattığımız Yarınlara Kelam programının birinci kısmıyla sarsıntı bölgesinde yaşayan 100 gence e-ticaret, girişimcilik ve pazarlama alanlarında eğitim vererek onların şahsî ve mesleksel gelişimlerine takviye oluyoruz. Bu projeyle gençlerimize hem bilgi hem de maharet kazandırarak onları geleceğin başkanları yapmayı hedefliyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
21 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?