Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

”Hizmetlerimizde Muhtarlarımızın İmzası Var”

”Hizmetlerimizde Muhtarlarımızın İmzası Var”


Kocaeli’de vazife yapan 12 ilçenin muhtar dernek liderleri ile mahalle muhtarları, “19 Ekim Muhtarlar Günü” hasebiyle Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Aydınlık, Muhtarlık İşleri Dairesi Lideri Numan Balaban, ilçe muhtar derneği liderleri ve vilayet genelinde misyon yapan mahalle muhtarları ziyarette hazır bulundu.

“İHTİYAÇLARA SÜRATLİ ÇÖZÜM”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti lisana getiren Lider Büyükakın, tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı. Muhtarların, kamu hizmetlerinin vatandaşlara gerçek ve süratli bir formda ulaştırılmasında değerli bir vazife üstlendiğini vurgulayan Lider Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bütün hizmetlerinde muhtarların imzasının olduğunu belirtti. 

Muhtarlık İşleri Dairesi’ne bağlı ünitelerin, muhtarların mahalleleriyle ilgili taleplerini bekletmeden süratli bir halde yerine getirdiğine dikkat çeken Lider Büyükakın, bilhassa A Kadrosu takımlarının mahallelerde acil yapılması gereken meselelere kısa müddette müdahale ederek, tahlile kavuşturduğunu söyledi. Lider Büyükakın, Fen İşleri Dairesi’ne bağlı olarak yeni kurdukları Yol Bakım Timi’nin ise kentte ve kırsal mahallelerdeki yolların bakımını en süratli biçimde yaptığını lisana getirdi.

 

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Vatandaşlara yönelik tüm alanlardaki hizmetleri birlikte yaptıkları muhtarlarla çalışmaktan büyük bir gurur duyduğunu belirten Lider Büyükakın, “Bu vesileyle tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, Kocaeli’nin gelişimi ve değişiminde gösterdikleri uğraş ve takviyelerinden ötürü teşekkür ediyorum” diye konuştu. Darıca Muhtarlar Derneği Lideri ve Osmangazi Mahalle Muhtarı Kenan Demirbaş, gösterdiği ilgiden ve hizmetlerinden ötürü muhtarlar ismine Lider Büyükakın’a teşekkür ederek, günün anısına çiçek takdim etti. Lider Büyükakın da muhtarlara Kocaeli Ansiklopedisi seti ikram etti.

 

BAŞKANDAN SÜRPRİZ MANZARALI GÖRÜŞME

Başkan Tahir Büyükakın, ayağındaki rahatsızlık nedeniyle ameliyat olan Kandıra Terziler Mahalle Muhtarı Dursun Kalay ile telefonda manzaralı görüşerek, geçmiş olsun dileklerini iletti. Muhtar Kalay, görüşmeden duyduğu memnuniyeti lisana getirerek, Lidere teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

18 Ekim 2023
21 görüntülenme
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?