Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Hobi Bahçeleri için Ön Talep Başvuruları Başladı

Hobi Bahçeleri için Ön Talep Başvuruları Başladı


2021 yılında hayata geçirilen “Hobi Bahçeleri” projesinde 2024 yılı için ön talep toplama müracaatları başladı. Müracaatlar, 31 Ekim 2023 Salı günü sona erecek.

Stresli kent ömründen uzaklaşarak toprakla buluşmak ve üretimin bir kesimi olarak kendi takım ürettiği eserleri tüketmenin keyfini sürmek isteyen Çorlulular için Çorlu Belediyesi Hobi Bahçeleri ön talep toplama müracaatları başladı.

31 Ekim 2023 tarihinde sona erecek ön talep toplama müracaatlarının akabinde Çorlu Belediyesi encümeni huzurunda yapılacak asil ve yedek listenin belirleneceği kura çekimi sonunda, tahsis hakkı kazananlar için kayıt süreci başlatılacak.

Öte yandan evvelki yıllarda olduğu üzere bu yılda 180 adet hobi bahçesinden 18 adedi, şehit yakını, gazi ve 1. derece gazi yakını ile en az %40 engelli vatandaşlarımıza fiyatsız olarak tahsis edilecek.

Aralık ayı içerisinde tahsis hakkı kazananlara bildirimlerin yapılmasının akabinde 1-31 Ocak 2024 tarihleri ortasında gerekli dokümanlar hazırlanarak fiyat ödeme süreçleri tamamlanacak. 15 Mart – 15 Aralık 2024 tarihleri ortasında geçerli olacak tahsis mühleti ile ilgili olarak bilgi almak isteyen vatandaşlarımız web sitemizde yer alan “Hobi Bahçeleri İşletme Yönetmeliği” kısmını inceleyerek ya da 684 75 44 numaralı telefon ilgili üniteye ulaşabilecekler.

Vatandaşlarımızın üretime açılacak hobi bahçelerinden faydalanabilmek için 31 Ekim 2023 tarihine kadar Çorlu Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne yazılı olarak müracaat etmeleri gerekiyor.

Hobi Bahçeleri İşletme Yönetmeliği için duyuruya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

corlu.bel.tr/duyuru/1/261/hobi-bahceleri-ile-ilgili-duyuru-metni

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
13 görüntülenme
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?