Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Huawei “Light Up Your Rings” Yarışması Dijital Madalyalarla Yayında

Huawei “Light Up Your Rings” Yarışması Dijital Madalyalarla Yayında


Huawei’nin “Light Up Your Rings” global aktifliği, kullanıcıları her gün daha yeterli bir sıhhat için motive etmek hedefiyle Fashion Forward giyilebilir eser lansmanına paralel olarak Huawei akıllı saatlerinde ve HUAWEI Sıhhat Uygulamasında resmi olarak yayına girdi. Aktiflik için 16 Ekim – 12 Kasım 2023 tarihleri ortasında sürecek.

 HUAWEI Giyilebilir Eser Elçileri Sir Mo Farah ve Pamela Reif ile birlikte başlatılan Light Up Your Rings, kullanıcılara daha sağlıklı ve zinde olma seyahatine çıkmaları için ilham vermek üzere özel meydan okumalar ve fitness içerikleri sunuyor.

 

Her Gün Daha Güzel Sıhhat İçin İlham Verecek Yeni Meydan Okumalar

16 Ekim 2023’ten itibaren “Light Up Your Rings”, Avrupa, Latin Amerika, Asya Pasifik ve Orta Doğu Afrika’daki 20 ülkeden kullanıcıları Aktivite Halkalarını dengeli bir halde tamamlamaya ve seyahatlerini paylaşmaya davet ediyor.

 Kullanıcılar, en yeni HUAWEI WATCH GT 4 serisi ve HUAWEI WATCH 4 serisi üzere Huawei akıllı saatlerinde yahut HUAWEI Sıhhat Uygulaması aracılığıyla Aktivite Halkalarına birinci sefer eriştiklerinde günlük maksatlar belirlendikten sonra, üç halkayı da tamamlamak bir Harika Gün verir ve 5 Eksiksiz Gün, kullanıcılara Faal Hafta Madalyası kazandırır. Faal Hafta Madalyası, daha sonra Huawei akıllı saatlerinde sergilenerek Light Up Your Rings aracılığıyla daha sağlıklı ve zinde olma konusundaki kararlılıklarını gösterebilirler.

 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Adım 1: HUAWEI Health uygulamasını indirin ve HUAWEI ID ile kaydolun.

Adım 2: Uygulama içerisinde sıhhat gayenizi belirleyin.

Adım 3: Her hafta, Pazartesi’den Pazar’a kadar, 5 gün halkalarınızı tamamlayın.

Adım 4: 5 günlük çabayı muvaffakiyetle tamamladığınız için itibarlı e-Madalya kazanın.

Adım 5: 4 haftanın sonunda en az 3 sefer kazandığınız Etkin Hafta madalyanızın ekran imajını HUAWEI Topluluk sitesinde paylaşın. HUAWEI WATCH GT 4’te geçerli 500 TL indirim kuponunu kazanın. consumer.huawei.com/tr/community/details/topicId_187276/

Adım 6: Günlük ya da haftalık spor rutininizin yahut kıymetli spor ipuçlarını en az 150 söz ile yeni bir başlıkta #SportsForward etiketiyle paylaşın. Arkadaşınız, eşiniz yahut spor arkadaşınıza HUAWE WATCH Fit küçük ikramı kazandırın.

 

Huawei’nin en yeni ve itibarlı akıllı saati Watch GT 4 serisi 6.999 TL’den başlayan fiyatlarla ve

1.199 TL bedelinde FreeBuds SE 2, 799 TL kıymetinde ekstra 1 yıl uzatılmış garanti ikramlarıyla satışa sunuluyor. 500 TL indirimli ekstra kayış ve 3 ay vade farksız taksit fırsatı sırf Huawei Online Mağaza’da. consumer.huawei.com/tr/wearables/watch-gt4/buy/

 

İndirim kuponları:

AGT4PR600MS – 600 TL Kupon 46MM Metal & 41MM Silver için geçerli
AGT4PR450G – 450 TL kupon 41MM Gold için geçerli

AGT4PR300 – 300 TL Kupon öbür tüm renklerde geçerli

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
19 görüntülenme
Etiketler: , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?