Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

İmece Usulü ile Yarışçı Oldu Şimdi Sponsor Arıyor 

İmece Usulü ile Yarışçı Oldu Şimdi Sponsor Arıyor 

İzmir’in Ören beldesinde yaşayan Gökhan Canbey,motor yarışçısı olma hayali gerçeğe dönüştü. Esnafın, belde halkının dayanağı ile motor, kask ve gözetici elbise alan genç yarışçı, birinci profesyonel yarışında büyük bir muvaffakiyet elde etti.

İzmir’in Kemalpaşa İlçesine bağlı Ören Beldesinde yaşayan Gökhan Canbey’in motor tutkusu, tüm gençlere örnek oldu.Profesyonel olmayan motorlarda motor binmeyi öğrenen Canbey, imece tarzı edinilen motor ve kollayıcı gereçler ile geçtiğimiz hafta Pınarbaşı Yarış Pisti’nde birinci profesyonel yarışına çıktı. İlk yarışı olmasına karşın 15 yıllık yarışçıları geride bırakan Canbey, kıymetli bir muvaffakiyete imza attı. Umut vaat eden Canbey, Türkiye’yi uluslar ortası yarışlarda temsil etmek istediğini belirterek, “Lastik, kask, hami kıyafet ve lojistik masraflarını karşılamam için bir sponsora gereksinimim var. Ülkemin ismini tüm dünyaya duyuracağıma inanıyorum” dedi 

Cep Telefonumu Satıp Kask Aldım 

Babası İdris Canbey sayesinde motosiklete binmeyi öğrendiğini anlatan genç yarışçı, “15 yıldır  motosiklet kullanıyorum. Profesyonel pistlere çıkmak için  5-6 yıldır  çaba ediyorduk. Yakın bir arkadaşım bana motosikletini ikram etti. Birinci profesyonel yarışımda güzel bir yarış çıkarttım. Fakat maliyatler çok fazla. Bir sponsor arıyorum. Telefonumu satım 32 bin TL’ye kask aldım” dedi. 

16 Ekim 2023
17 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?