Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık: “Vatandaşlarımız Suyu Gönül Rahatlığıyla Musluktan İçebilir”

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık: “Vatandaşlarımız Suyu Gönül Rahatlığıyla Musluktan İçebilir”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü; Kocaeli’de içilebilir suyu, kaynağından başlayıp musluktan akana kadar her kademesinin takibini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. İSU Genel Müdürü Ali Sıhhat, Kocaelilerin suyunu gönül rahatlığıyla musluktan içebileceğini söz ederek yapılan tüm yatırım ve hizmetleri “Kocaeli’de Su Musluktan İçilir” unsuruyla gerçekleştirdiklerini söyledi.

KOCAELİ’NİN HER NOKTASINDA ALTYAPI ÇALIŞMASI
Kocaeli’nin her noktasında altyapı çalışmalarını sürdüren İSU Genel Müdürlüğü, altyapıda gerçekleştirdiği çağa uygun, son teknolojiyle bütünleşmiş altyapı atılımları gerçekleştiriyor. Yaptığı çalışmalarla Kocaeli’de kaliteli işletmecilik anlayışıyla hizmet veren İSU, örnek birçok yatırım ile sağlıklı ve kaliteli içme suyunu abonelerine kesintisiz sağlıyor.

“SUYUN KALİTESİNİ KORUYORUZ”
İSU Genel Müdürü Ali Sıhhat, Kocaeli’de suyun kalitesini korumak için birçok çalışma gerçekleştirdiklerini tabir ederek: “şu anda 12 bin 871 kilometre uzunluğunda içme suyu sınırı işletiyoruz. Bununla birlikte toplam 462 bin 656 metreküplük kapasiteli 679 adet içme suyu deposu, günlük içme suyu arıtma kapasitesi 488 bin 941 metreküp olan 13 adet içme suyu arıtma tesisi ile Kocaeli halkına çağdaş ve sürdürülebilir işletmecilik anlayışıyla aralıksız hizmet veriyoruz.” dedi.

“MUSLUKTAN AKAN SUYU SİSTEMLİ OLARAK DENETİM EDİYORUZ”
Musluktan akan içme suyunun kalitesini sıkı bir formda denetim ettiklerini söz eden Genel Müdür Ali Sıhhat: “Her ay sistemli olarak Kocaeli genelinde su tahlili yapıyoruz. Vatandaşlarımızın sıhhati kelam konusu olunca bu sorumlulukla musluklardan akan suyun inançla içilebilirliğini denetim altında tutmak emeliyle her ay sistemli olarak 12 ilçenin 374 farklı noktasından rastgele seçilen abone musluklarından 1.000 adet numune ile ulusal ve milletlerarası geçerlilik patentine sahip Merkez Laboratuvarımızda 270 parametrede kalitesini denetim ederek suyumuzu teminat altına alıyoruz.” diye konuştu.

“MUSLUKTAN AKAN SUYU GÖNÜL RAHATLIĞIYLA İÇEBİLİRSİNİZ”
Almış olduğu bu sorumluluğu hakkıyla yerine getirdiklerini söz eden İSU Genel Müdürü Ali Sıhhat: “Kocaeli Büyükşehir Belediye Liderimiz Sayın Tahir Büyükakın’ın öncülüğünde ‘Mutlu Kent Kocaeli’ için kaliteli altyapı ve kesintisiz hizmet anlayışıyla yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli su hizmetimizi vatandaşlarımızın musluğundan akana kadar devam ettiriyoruz. Gerçekleştirdiğimiz kaliteli işletmecilik anlayışıyla Kocaeli halkına sağlıklı ve pak içme suyunun her vakit erişilebilir olduğunu gösteriyoruz. ‘Kocaeli’de Su Musluktan İçilir’ sloganımızla vatandaşlarımızı; musluklarından akan suyu, gönül rahatlığı ve inançla içmeye davet ediyorum.” diyerek kelamlarını tamamladı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
13 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?