Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Kağıtspor’da İbrahim Erçin Dönemi

Kağıtspor’da İbrahim Erçin Dönemi


Her biri branşında uzman antrenörler rehberliğinde profesyonel sportmenler yetiştiren, Olimpiyat, Dünya, Avrupa ve Türkiye şampiyonluklarına hazırlayan Kağıtspor Kulübü’nün fevkalâde genel heyeti SEKASEM’de gerçekleşti. Genel şurada Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulüp Başkanlığına İbrahim Erçin seçildi. Yeni idare konseyi ve kontrol heyeti üye seçimlerinin de yapıldığı genel şurada Ali Yeşildal misyonu İbrahim Erçin’e teslim etti. 

 

SPOR KENTİ KOCAELİ 

Kağıtspor Kulübü Başkanlığına seçilen İbrahim Erçin, yeni devirde Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’ın gelecek kuşaklarımıza hizmet için her platformda tabir ettiği maksat ve maksatların gerçekleştirilmesi için, tüm Kağıtspor ailesi olarak çaba edeceklerini söyledi. Erçin, “Spor Kenti Kocaeli vizyonuna uygun olarak okullarımız, üniversitelerimiz, spor okulları, mahalle spor kulüpleri iş birliğinde daima birlikte amatör spor ve atletlerin gelişimini sağlayacağız. Kocaeli’nin atlet yetiştirme merkezi olmasına yönelik yapılandırma çalışmalarında faal olarak yer alıyoruz’’ dedi.

 

YENİ İDARE KONSEYİ BELİRLENDİ

Toplantıda idare konseyi üyeleriyle kontrol konseyi delegelerinin seçimleri yapıldı. Genel konsey sonucunda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü Derneği İdare Konseyi asıl listesi şu biçimde belirlendi; Kulüp Lideri: İbrahim Erçin, İdare Konseyi: Fatih Özkaraaslan, Galip Şentürk, Erhan Öztürk, Ali Bilgi, Alparslan Arslan, Murat Sandalcı, Sezer Ceyhan, Ramazan Kocabıyık, Mehmet Demirel, Burhan Zeydal.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

18 Ekim 2023
16 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?