Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Küçükçekmece’deki Macera Parkları Ziyaretçi Akınına Uğradı

Küçükçekmece’deki Macera Parkları Ziyaretçi Akınına Uğradı


Küçükçekmece’de adrenalinseverlerin uğrak noktası haline gelen Soğuksu ve Selçuklu Macera Parkları yaz döneminde binlerce ziyaretçiye hoşça vakit geçirme ve spor aktiviteleriyle buluşma imkânı sundu. Eğlenceyi fiyatsız sunan macera parkları, yaz devri boyunca 4 bin 800 macera tutkununu ağırladı. 

Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından ilçeye kazandırılan Soğuksu ve Selçuklu Macera Parkları son 4 ayda ziyaretçi akınına uğradı. Macera parklarında yediden yetmişe tüm vatandaşlar; kaya tırmanışı, özgür düşüş, zepline ve ip parkurlarından oluşan oyun alanlarında gerilim atarak, keyifli dakikalar geçirdi. 

Adrenalin tutkunları unutmayacakları anılar biriktirdi

Ziyaretçilerine kendi hudutlarını bilme, rekabet atmosferi, risk alma üzere ortamlar sunarak, heyecan, adrenalin üzere hislerini besleyen aktivitelerle eşsiz bir tecrübe yaşatan macera parklarında dönem sona erdi. Vatandaşların ferdi, takım halinde ya da aileleriyle keyifli vakit geçirdiği parklarda  adrenalin dolu anlar yaşanırken, ziyaretçiler de unutmayacakları anılar biriktirdi.

2024’te 1 Mayıs prestijiyle kapılarını aralayacak

2024 yılı 1 Mayıs prestijiyle kapılarını tekrar ziyaretçilerine açacak olan Soğuksu ve Selçuklu Macera Parkları ile ilgili, Küçükçekmece Belediyesi toplumsal medya hesaplarından ve 444 4 360 numaralı telefondan detaylı bilgi edinilebilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
81 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?