Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Kuzdere’de Büyük Değişim Başladı

Kuzdere’de Büyük Değişim Başladı


Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü grupları, Kemer’in en değerli mahalleleri ortasında yer alan Kuzdere Mahallesi’nde yer alan Çaybaşı Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Kemer Belediye Lider Yardımcısı Emin Gül ve Kuzdere Mahalle Muhtarı Serkan Günay, çalışmaları yerinde inceledi.

 

İmar planlarından sonra alt ve üstyapı yatırımlarının süratle devam ettiği Kuzdere Mahallesi’nde çalışmalar kapsamında Çaybaşı Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmaları başladı.

 

Bir kilometre uzunluğunda 8,5 metre genişliğindeki yolda plent miks temel katmanı çalışmalarından sonra başlanılan sıcak asfalt dökümünü yerinde inceleyen Lider Topaloğlu, belediye çalışanına kolaylıklar diledi.

 

Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Çaybaşı Caddesi’nde 1 kilometrelik yolda asfalt çalışmalarına başladık. Üç gün içerisinde çalışmalarımızı tamamlayacağız. Bugün 1000 ton asfalt dökülecek. Çabucak akabinde yol çizgilerini çizeceğiz ve birkaç yere kasis koyacağız. Dört ay içinde açılan tüm yolları tamamlamış oluruz. Kuzdere Mahallesi bu müddet içinde yesyeni bir görünüme kavuşmuş olacak.” dedi.

 

Yıllardır çözülmeyen Tutulgan Sokak tahlile kavuştu

Yeni Mahalle Tutulgan Sokak’ta yıllardır çözülmeyen yol problemine da değinen Lider Topaloğlu, “Tutulgan sokaktaki yol problemini da çözdük. Bundan sonra yeni bir ihaleye çıkarak parke taşı döşeme süreçlerine devam edeceğiz. Kemerimize iyi olsun.” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
23 görüntülenme
Etiketler: , , , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?