Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Legrand Parafudrlar Yıldırım ve Aşırı Gerilime Karşı Tam Koruma Sağlıyor

Legrand Parafudrlar Yıldırım ve Aşırı Gerilime Karşı Tam Koruma Sağlıyor


Dünya genelinde her gün ortalama 8,6 milyon yıldırım düşüyor. Yıldırım kaynaklı çok tansiyonlar, meskenlerde ya da ofislerde bulunan elektrik altyapısına ziyan vermekle kalmıyor elektronik cihazların da arızalanmasına neden olabiliyor. Bu durum maddi hasarın yanı sıra güvenliği de tehdit ediyor. Uluslararası standartlara nazaran tasarlanan Legrand parafudrlar, yıldırım kaynaklı oluşabilecek çok tansiyonlara ve elektrik tesisatında meydana gelebilecek çok tansiyonlara karşı tüm elektrikli ve elektronik aygıtların faal müdafaasını sağlıyor. Tüm risk düzeyleri için geliştirilen Legrand parafudrlar, geniş eser seçenekleriyle inançlı çalışma ve hayat alanları vadediyor. Legrand’ın Tip 1+2 , Tip2 ve Tip 2+3 parafudrları ve parafudurlu küme prizleri tüm memleketler arası standartlara uygun ve elektrik altyapısının tüm müdafaa gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

 

Elektrik Altyapısında Uçtan Uca Koruma

 Aşırı tansiyonlara karşı ana dağıtım panolarında, tali panolarda ve daire panolarında parafudr kullanımını öneren Legrand, eksiksiz eser gamı sayesinde tüm risklere karşı elektrik panolarının ve elektrik altyapısının aktif ve uçtan uca korunmasını sağlıyor. Parafudrların üzerinde bulunan kartuş rengi kırmızıya döndüğünde parafudrunun kartuşunun değiştirilmesi gerekmektedir. Yedek kartuş ile kablolamayı değiştirmeye gerek kalmayan parafudr eserinizi çarçabuk yenileyebilirsiniz. 

 

Legrand parafudrlu küme prizler son kullanıcıların konutlarında gereksinim duydukları priz muhtaçlıklarını karşılamanın yanı sıra parafudr özelliği sayesinde çok tansiyonlara karşı da faal müdafaa sağlıyor. Priz üzerinde bulunan USB şarj çıkışı sayesinde son kullanıcıların meskenlerinde inançlı bir şekilde akıllı telefonlarını, tabletlerini ve ferdî bilgisayarları eş vakitli olarak şarj edebilme imkanı tanıyor.

 

Legrand Küme Hakkında:

 Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için eser ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 39 binden fazla çalışanı ve yaklaşık 300 bin farklı eser referansına sahip Legrand Grup’ un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için eksiksiz sistem tahlilleri bulunmaktadır. Konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için trafo, şalt eserleri, dağıtım panoları, kesintisiz güç kaynağı, kablo taşıma sistemleri, anahtar priz, mesken otomasyon sistemleri, acil durum aydınlatma eserleri, yapısal kablolama ve aydınlatma denetim sistemlerine kadar uçtan uca tam sistemler sunmaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

18 Ekim 2023
17 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?