Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Muhtarlar Bizim En Önemli Yol Arkadaşlarımız

Muhtarlar Bizim En Önemli Yol Arkadaşlarımız


Muhtarlar Günü için düzenlenen merasimde ilçeye birlikte hizmet ettikleri Muhtarlara teşekkür eden Mustafakemalpaşa Belediye Lideri Mehmet Kanar,” Her muhtarlık başkanlık makamı, her muhtarımız bizim lider yardımcımız. Pahalı yol arkadaşlarımızla her zaman birlikteyiz, biriz” dedi

Mustafakemalpaşa’da idarede kıymetli rol oynayan muhtarlar unutulmadı. 19 Ekim Muhtarlar Günü Cumhurluk alanında düzenlenen özel merasim ile kutlandı. Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının akabinde, hürmet duruşu ve istiklal marşı okunması ile birlikte Muhtarlar Derneği İdaresi kürsü konuşmalarını gerçekleştirdi.

Muhtarlar Derneği Mustafakemalpaşa Şubesi Lideri İlhan Ökdem ve Mustafakemalpaşa Mahalle Muhtarları Derneği Lideri Mehmet Salih Kalınbacak, konuşmalarında ‘’Mustafakemalpaşa’mız için çalışacağız.’’ Vurgusu yaparak, Cumhurluk Alanına çelenk bıraktılar.

19 Ekim Muhtarlar Günü onuruna verilen yemekte konuşma yapan Mustafakemalpaşa Belediye Lideri Mehmet Kanar ’’ Muhtarlarımız, mahallelerimizin ve köylerimizin en yakın temsilcileri, onların emekleri olmadan, lokal idare işleyişi eksik kalır. Toplumların sesi, sorunların çözücüleri, gereksinimlerin karşılayıcıları olan muhtarlarımız ile birlikte, mahallelerimizin gelişimi ve değişimi için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hep birlikte, daha güçlü, daha birlikte ve daha adil bir toplum inşa etmek için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. İdarenin kıymetli kesimi olan tüm muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutluyorum.’’ Dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

20 Ekim 2023
26 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?