Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Seferihisarlı Kadınlara “Klinik Pilates” Desteği

Seferihisarlı Kadınlara “Klinik Pilates” Desteği


Seferihisar Belediyesi’nin, sağlıklı yaş alma hedefiyle hayata geçirdiği “Spor Yap, Sağlıklı Kal” projesi kapsamındaki klinik pilates dersleri, Seferihisarlı bayanlardan büyük ilgi görüyor.  

 

İlçede yaşayan vatandaşların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışmalarını sürdüren Seferihisar Belediyesi, Hıdırlık Spor Salonu’nda 45 yaş üzeri bayanlara, uzman eğitmenler nezaretinde klinik pilates hizmeti vermeye başladı. Salı ve perşembe günleri 09.30-10.30 saatleri ortasında yapılan derslere, matları ile katılan bayanlar sağlıklı yaşama adım atmanın keyfini yaşıyor.

 

HEDEF SAĞLIKLI YAŞ ALMA

Klinik pilates dersleri ile ileri yaş antrenman programı uygulayan Vücut Eğitimi Öğretmeni Sema Yelbuğa, “Yaşamımız boyunca sağlıklı ve kaliteli bir hayat sürmek için ve sağlıklı yaşlanmak için tertipli spor çok değerli. Seferihisar Belediyesi olarak Liderimiz İsmail Yetişkin’in takviyeleriyle, spor ve antrenman yapma imkanına ulaşamayan köylerimizde başlattığımız klinik pilates derslerimize, Seferihisar ilçe merkezinde devam ediyoruz. Bel, boyun, sırt ağrıları, obezite, kalp problemleri, nefes yetmezliği, iştahsızlık ve sayamayacağımız birçok rahatsızlığa güzel gelen ve yavaş yavaş bu sıkıntıları minimuma indiren egzersizlerimize, katılma imkanı olan herkesi bekliyorum’ dedi.

 

Seferihisarlı bayanların büyük ilgi gösterdiği klinik pilates derslerine katılan  Melihat Özdoğan Ağgül, antrenman sonrası kendini çok uygun hissettiğinin altını çizerek, “Derslere devam etmeye kararlıyım” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

20 Ekim 2023
41 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?