Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Sendeo, Gwereleneksel Kasım Ayı Kampanyalarına Hazır!

Sendeo, Gwereleneksel Kasım Ayı Kampanyalarına Hazır!


Eylül 2021’de faaliyetlerine başlayan ve altı ay üzere kısa bir müddette operasyonunu 81 ile taşıyan Sendeo, müşteri memnuniyetinde liderlik amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Yaklaşan kasım ayı e-ticaret kampanya devrine de hazır olan Sendeo 81 vilayette; 10 transfer merkezi, 23 dağıtım merkezi ve 1.600’ün üzerinde teslimat noktasıyla hem KOBİ’lerin hem de onların müşterilerinin dağıtım ve teslimat gereksinimlerine anında karşılık verecek. 

 

“Büyüyen e-ticaret bölümünde kendimizi farklı konumlandırıyoruz”

Kasım ayı içinde gerçekleşecek e-ticaret gönderimleri için gerekli hazırlıkları gerçekleştirdiklerini lisana getiren Sendeo Genel Müdürü Özgün Şahin, “Sendeo olarak, kasım ayındaki indirim devrinde tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet verebilmek için her türlü hazırlığı tamamladık. 2022 Türkiye E-Ticaret Ekosistemi Raporu’nda da belirtildiği üzere bir evvelki yıla nazaran yüzde 110 artış göstererek 801 milyar lira satış hacmine ulaşıldı. Bu süratli büyümeyi göz önünde bulundurarak, teknolojik altyapımız ve lojistik ağımız ile kasım ayına hazırız” dedi. 

 

E ticaret dalının tertipli bir biçimde büyüdüğüne dikkat çeken Şahin, “2022 yıl sonu datalarına nazaran, e-ticaret süreç sayıları 2020 yılındaki kıymetinin 2 kat üzerine çıkarak 4.8 milyar adede yükseldi.   Burada başarılı olmak elbette sanıldığı kadar kolay değil. Sendeo olarak kasım ayında özverili çalışmalarımıza devam edeceğiz ve müşteri memnuniyetinde liderlik amacıyla çalışmaya devam edeceğiz” formunda konuştu. 

 

Dijitalde her an ulaşılabilir olan Sendeo, farklı bağlantı kanallarıyla da müşterilerine kesintisiz hizmet veriyor. Müşteriler 444 75 48 numaralı davet merkezinden, WhatsApp çizgisinden ya da sendeo.com.tr web sitesindeki Canlı Dayanak sekmesinden diledikleri an Sendeo’ya ulaşabiliyor, istek ve meselelerine karşılık bulabiliyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
16 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?