Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

Tırmanma Heyecanı Melikgazi’de Yaşandı

Tırmanma Heyecanı Melikgazi’de Yaşandı


AVIS 2023 Türkiye Tırmanma Şampiyonası 6. yarışı olan Melikgazi Tırmanma Yarışı, Eskişehir Araba Spor Kulübü (ESOK) tarafından, ICRYPEX ve Melikgazi Belediyesi katkılarıyla 14-15 Ekim tarihlerinde Kayseri’de düzenlendi.

5 başka kategoride 28 atletin iştirakine sahne olan ve 5,50 kilometre uzunluğundaki parkurda 3 çıkış üzerinden koşulan yarışta, Kategori 1’de Atış Motorsport ismine yarışan İzmirli bayan atlet Sevcan Sağıroğlu birinciliği elde ederken, ikinciliği Dava Motorsport’tan İlker Aktaş ve üçüncülüğü de Özgür Şenyüz kazandı. Kategori 2’de Atış Motorsport ismine yarışan Tuncer Sancaklı zafere ulaşırken, Burak Navruz ikinciliği ve İdeal Motorsport kadrosundan Şevket Çınar da üçüncülüğü kazanan isimler oldular.

Atış Motorsport atleti Burak Başlık hem Kategori 3 birinciliğini, hem de 2:59,44 ile ‘en süratli çıkış’ mükafatını kazanırken, GP Garage My Team’den Eda Soylu ikinci ve Atış Motorsport’tan Murat Soyçopur da üçüncü olarak podyuma çıkan isimler oldular. Kategori 4’de GP Garage My Team’den Sinan Soylu birinci sırayı elde ederken, ikinciliği İdeal Motorsport’tan Ayhan Germirli kazandı. Kategori 5’te İdeal Motorsport’tan Bahadır Sevinç en süratli isim olurken, Burak Söğüt ikinciliği ve Ertekin Tekneci de üçüncülüğü elde ettiler.

Yarışın kadrolar birincisi Atış Motorsport olurken, Kategori 1 Bayanlar klasmanında Sevcan Sağıroğlu birinciliği, Çiğdem Tümerkan ikinciliği ve Kategori 3’te ise Eda Soylu birinciliği, Dava Soylu da ikinciliği elde ettiler. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
12 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?