Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

19 Ekim Muhtarlar Günü

19 Ekim Muhtarlar Günü


Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, “Muhtarlarımız, bizim kentimize hizmet etme gayretimizi artıran hem yol ve hem de mesai arkadaşlarımızdır.” dedi.

Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle merkez mahalle ve merkeze bağlı köylerde misyon yapan muhtarlarla bir ortaya geldi. Nevşehir Valisi Ali Fidan ve AK Parti Vilayet Başkanı Ali Kemikkıran’ın da katıldığı yemekli programda konuşan Belediye Lideri Savran, yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden muhtarların, milletimizin eli, gözü ve kulağı konumunda olduğunu ve demokratik kültürümüzün gelişimi noktasında birer mihenk taşı olduklarını kaydetti.

Nevşehir Belediyesi’nin çalışmaları sırasında her vakit dayanaklarını gördükleri muhtarlara teşekkür eden Savran, “Şehrimizde altyapıda, toplumsal hizmetlerde, etraf yatırımlarında, fen işlerinde, kısacası tüm işlerimizde muhtarlarımızla birlikte çalışıyoruz. Bu noktada misyona geldikten sonra yeniden yapılandırdığımız ve güçlendirdiğimiz Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz aracılığıyla muhtarlarımızın taleplerine kısa müddette dönüş yapmaya, mahallelerinin gereksinimlerini gidermeye azami hassasiyet gösteriyoruz. Bu güne kadar olduğu üzere bundan sonra da muhtarlarımıza kulak vermeye devam edeceğiz. Kentimizin gelişimi ve değişiminde gösterdikleri çaba ve dayanaklar nedeniyle tüm muhtarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bu his ve niyetlerle; tüm muhtarlarımızın günlerini kutluyor, kendilerine sıhhat, memnunluk ve vazifelerinde muvaffakiyetler diliyorum. Ebedi hayata göç etmiş olan muhtarlarımızı rahmet ve minnetle yad ediyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
60 görüntülenme
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?