Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

BELGEM’de Yeni Dönem Eğitimleri Başladı

BELGEM’de Yeni Dönem Eğitimleri Başladı


Lise ve üniversite imtihanlarında elde ettiği başarılarla öne çıkan Bornova Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde (BELGEM) yeni devir eğitimleri başladı. İmtihanlara fiyatsız bir formda hazırlanma imkanı bulan öğrenciler şiddetli imtihan maratonundaki birinci adımlarını atarken, Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ, Bornovalı öğrencileri desteklemek için başta Dijital Sınıf üzere projeler olmak üzere her türlü imkanlarını kullanmaya devam edeceklerini söyledi. 

 

 2023-2024 eğitim-öğretim yılı için derslere dayanak kurslarından bu yıl 2 bin 270 öğrenci yararlanacak. 42 öğretmenin vazife aldığı BELGEM’e, yaz döneminde online ve yedek listelerden başvuran her öğrencinin kaydı alındı. Takviye kurslarına 7,8,10,11,12. sınıf ve mezun kümeleri katılırken, Türkçe, Türk Lisanı ve Edebiyatı, matematik, geometri, fizik, kimya, biyoloji, tarih, coğrafya ve ideoloji dersleri veriliyor. Bu derslerin yanı sıra 11 ve 12. sınıflar ile mezun kümelerin katıldığı dört lisan sınıfında da eğitimler devam ediyor.

 

Eğitime verdikleri kıymeti vazifeye gelir gelmez hayata geçirdikleri Dijital Sınıf uygulamasıyla ortaya koyduklarını lisana getiren Bornova Belediye Lideri Dr. Mustafa İduğ, “Dijital Sınıf’ta 2019 yılından bu yana onbinlerce öğrencimiz online eğitim alma imkanına kavuştu. Bunu yaparken BELGEM’de yüz yüze verdiğimiz eğitimleri de sürdürüyoruz. Yeni eğitim öğretim yılında bütün öğrencilerimize muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

17 Ekim 2023
16 görüntülenme
Etiketler: , ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?