Ankara Güven Peyzaj
trende
Hemen %20 İndirimli Teklif Alın!
Kısa Süreli Kampanyamızdan Hemen Yararlanmak İçin Bizimle İletişime Geçin.
İletişime Geç

”Ulaşımı Daha Konforlu ve Güvenli Hale Getiriyoruz”

”Ulaşımı Daha Konforlu ve Güvenli Hale Getiriyoruz”


Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın, imali tamamlandığında bölge trafiğini rahatlatacak Darıca Osmangazi Köprü İkilemesi ve İrtibat Yolları çalışmalarını yerinde inceledi. Gebze Belediye Lideri Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Lideri Muzaffer Bıyık, AK Parti Gebze İlçe Lideri Recep Kaya ve AK Parti Darıca İlçe Lideri Köksal Şakar’ın da katıldığı incelemede çalışmaların son durumunu yerinde gören Lider Büyükakın, “Bu projeyle birlikte bölgedeki ulaşımı daha konforlu ve inançlı hale getiriyoruz” dedi.

 

“VATANDAŞLARIMIZIN ULAŞIMINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ”

Projenin bölgedeki trafik akışını daha süratli ve inançlı hale getirmenin yanı sıra alternatif rotalar da oluşturacak olması açısından değerli olduğuna vurgu yapan Lider Büyükakın, “Darıca Osmangazi Köprü İkilemesi ve İlişki Yolları projesi Gebze ve Darıca’da yaşayan vatandaşlarımızın bir talebiydi. Biz de bu alanda ek bir köprü, yanında yapılan ilişki yolları ve kavşak düzenlemelerini hayata geçiriyoruz. Vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştırmak, daha konforlu ve inançlı bir hale dönüştürmek için efor gösteriyoruz” dedi.

 

2X2 YOL HALİNE DÖNÜŞECEK

“Darıca Osmangazi Köprü İkilemesi ve İrtibat Yolları İmal İşi” kapsamında Aşıroğlu Caddesi ile D-100 Karayolu üzerindeki Osmangazi Tüneli Kavşağı ilişki yolu tamamlandığında 2×2 yol haline gelecek. Buna nazaran Marmaray Osmangazi Tren İstasyonu mevkiinde TCDD çizgisi üzerinden köprü ile geçilmiş olacak. Çalışmalar kapsamında 205,85 metre uzunluğunda 7 açıklıklı köprü inşa ediliyor. Proje dahilinde 1.280 metre uzunluğunda temas yolları, 342 metre toprakarme duvar, içme suyu, atık su ve yağmur suyu sınırları, tretuvar ve parke imalatları yapılıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

19 Ekim 2023
21 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?